Technology

W inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 drużyna Czech pokonuje narodową drużynę Polski!

08.08.2023, 13:59 0 komentarzy
W inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 drużyna Czech pokonuje narodową drużynę Polski!

Fantastyczny występ narodowego zespołu Czech - przegrana narodowej kadry Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był zbytnio udany. Rzecz jasna nasi reprezentanci dali radę wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, że zmiana na pozycji trenera jest konieczna. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem kadry polskiej, a jego pierwszym ważnym oponentem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w polskiej reprezentacji były bardzo dobre, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach meczu narodowa reprezentacja Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Było to ogromne zaskoczenie zarówno dla graczy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze. Od pierwszego gwizdka arbitra zawodnicy czeskiej drużyny narodowej prezentowali się o wiele lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to zmieni. W drugiej połowie spotkania narodowa kadra Polska grała nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli bramkę numer trzy. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Nasi zawodnicy próbowali nadrobić straty, lecz dali radę strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Trzeba zaznaczyć to, że ten mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej był fatalny. Selekcjoner z Portugalii Fernando Santos z całą pewnością nie tak debiut w reprezentacji Polski. Piłkarska reprezentacja Polski w drugim starciu eliminacyjnych zmagań mierzyć się będzie z reprezentacją Albanii. W tym meczu drużyna Polski musi wygrać.

Zostaw komentarz